15 Mayıs 2012

Sinir

Elimdeki playstation kolunu önümde duran televizyona aniden fırlattım. Kulaklarımdan dumanlar çıkıyordu. Nefes alışım değişmişti. Kol şiddetle televizyona çarptı ve sekerek hemen yanındaki sehpanın üstündeki vazoyu tuzla buz etti. Vazonun içindeki su, vazonun dibinde duran iPadi ve telefonu yıkadı. Üstlerine de çiçek motifi eklendi. İki aletin de ışığı anında söndü. Bu arada televizyon yerinde yalpalamaya devam ediyordu. Yanında duran playstationa biraz dokundu. Alet kendini uçurumun eşiğinde buldu. Tepetakla yere düştü. Yere düşünce insanın içini cız eden bir ses çıkardı. Ortadan ikiye ayrıldı. Televizyon hala yerinde slalom çizmeye devam ediyordu. En sonunda yer çekimine yenik düştü ve hemen arkasında bulunan pencerenin camına girdi. Çarpmanın etkisiyle cam komple yere inmişti. İçeriye soğuk hava girdi. Yerdeki playstationdan gelen çatırtılar kulak tırmalıyordu. Sehpanın üstünden, iPad ve telefon yolundan geçen su yavaş yavaş yere akıyordu. Kulaklarım kendine gelmişti, artık gözlerim yerinde değildi. Ayağa kalktım zor bela. İki rafı boş içki şişeleriyle dolu olan vitrine yöneldim. Bir hışımla sağ tarafından tutup yere çalacakken...!!!!!!!!


Bir an durdum, önce elimdeki playstation koluna baktım, sonra da televizyona. Derin derin nefes aldım, sakince kolu sehpaya bıraktım, odama gittim. İnsanın sakin kalabilmesi ne kadar güzel bir şey diye düşündüm.

8 yorum:

Mjora dedi ki...

yumruk at koltuğa :D veya yastığı al bağır olabildiğince...

Mrs. Curiosity dedi ki...

Sherlock Holmes daki bir sahneyi hatırladım bir an :D

Uyumayan Ses dedi ki...

@mjora ddo

@mrs. curiosity hangi sahneymiş o? hepsini izledim filmlerin, bilinçaltıma mı girmiş acaba :)

Mrs. Curiosity dedi ki...

Hani var ya adamları dövmeden önce hepsini tektek hayal ediyo sonra dövüyo :D İlk filmde de vardı ikincide de :)

Uyumayan Ses dedi ki...

ha evet, sol omzuna vuruyor, omuz kırıldı, sağ kolunu yere çekeyim, dengesi bozulsun falan diye hayaller kuruyordu hehe

Larien dedi ki...

hoho çok güzel anlatmışsın ya, gerçek sandım bi an içim gitti iPad'e falan :P

her zaman görebilsek yaptıklarımızın sonucunun ne kadar ağır olabileceğini de ona göre hakim olabilsek hareketlerimize Dünya daha iyi bir yer olabilirdi falan.

Mjora dedi ki...

ddo...

Uyumayan Ses dedi ki...

@Larien arada sağı solu yumrukluyorum da sakin kalmak zor oluyor gerçekten.

@mjora dddd.ddddd..ddddd....ooooo....